pt, 05 czerwca 2015

3 pomysły na "Dzień z Gdynią"

Ruszaj w Drogę - pomysły na weekend. Blog Kasi i Macieja Marczewskich
Gdynia InfoBox Gdynia InfoBox www.ruszajwdroge.pl

Zbliżają się wakacje. Zastanawiasz się co robić w wakacyjne weekendy? Może spędzisz 3 dni z Gdynią?

Mamy dla Ciebie trzy propozycje.

Propozycja na sobotę: Słuchaj Radia Gdańsk 

Posłuchaj w sobotę 06.06.2015 r. audycji "Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk". Od 10 do 12  razem z przewodniczką Anna Kuczmarską i autorką książek o Gdyni Małgorzatą Sokołowską będziemy opowiadać o zwiedzaniu Gdyni - miasta z morza i marzeń. 

Zdradzimy Ci sprawdzony pomysł na spacer po Śródmieściu Gdyni, które zyskało w tym roku tytuł Najmłodszego Pomnika Historii. Będzie o turystycznych atrakcjach, pomysłach na weekend, imponującej historii powstawania Gdyni, modernizmie i o jej kaszubskich korzeniach. 

(Przewiń wpis na sam dół, aby odsłuchać audycję)

 Ruszaj w Drogę w Radio Gdańsk

Propozycja na niedzielę. Spaceruj po Gdyni z naszą mapką

Wydrukuj naszą mapkę lub przyjdź do Miejskiej Informacji Turystycznej przy ul. 10 lutego 24 i poproś o wydrukowaną wersję. Weź ją ze sobą i przejdź się szlakiem, o którym opowiadaliśmy w radiowej audycji i o którym czytałeś/aś na blogu. Zamień się w Turystę i zobacz na własne oczy z czego słynie Gdynia. Nasz szlak poprowadzi Cię krok za krokiem po Śródmieściu Gdyni i wskaże najciekawsze miejsca. 

 

Darmowa mapa Gdyni

 

Propozycja na wtorek. Przyjdź do InfoBoxu na darmowe spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika

Przyjdź na darmowe spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika we wtorek 9.06.2015 r. o 18:00 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30. 

Pokażemy Ci sprawdzone przez nas pomysły na 10 tematycznych 1-dniowych wycieczek po Kaszubach. Możesz je połączyć i spędzić ciekawy 10-dniowy urlop na Kaszubach. 

Przekonamy Cię, że nie trzeba jechać daleko, aby przeżyć świetną przygodę. Zaczniemy od naszych wspomnień z Kaszub – pokażemy Ci jak zorganizowaliśmy 10-dniowy urlop na Kaszubach i jak każdego dnia lądowaliśmy w innym zakątku Kaszub. Każdy dzień z naszej wyprawy to tematyczna wycieczka w inny subregion Kaszub. Ty też możesz zorganizować taką wycieczkę dzięki przepisowi, który Ci damy. Spotkanie będzie pełne rad, wskazówek i sprawdzonych pomysłów na udane dni na Kaszubach. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i daj o nim znać znajomym:

Warto przyjść, bo oprócz przepisu na udany wyjazdy na Kaszubach będziesz mógł skorzystać z naszej Klubowej Kopalni Pomysłów. Znajdziesz w niej darmowe mapy, broszury i przewodniki od zaprzyjaźnionych regionalnych organizacji turystycznych. W InfoBoxie zabierzemy ze sobą przewodniki od Dolnośląskiej, Śląskiej i Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Będą też materiały z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pelplina i Kociewia, a wśród nich świetne mapy dla amatorów wędkowania, kajaków i rowerowych wycieczek. 

(Przy okazji zapraszamy Cię w czwartek 11.06.2015 o 18:00 do Biblioteki OKSiR w Straszynie. Będziemy tam opowiadać o naszej pierwszej przygodzie w Karkonoszach.) 

 Klub Polskiego Podróżnika

 

Kto za tym wszystkim stoi?

Zapraszają Cię:

- Kasia i Maciej Marczewscy, miłośnicy Polski i jej turystycznych atrakcji, blogerzy www.ruszajwdroge.pl, blogerzy Radia Gdańsk SA, stali bywalcy audycji podróżniczej "Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk", założyciele Klubu Polskiego Podróżnika i twórcy warsztatów dla młodzieży Kaszubski Szlak

- patron medialny klubowych wydarzeń - Radio Gdańsk S.A. 

- Gdynia Infobox Obserwatorium Zmian

Ruszaj w drogę

Trójmiejscy blogerzy Kasia i Maciej Marczewscy. Twórcy bloga Ruszaj w Drogę! - jedynego takiego bloga o Polsce. Podróżują po Polsce, prowadzą spotkania Klubu Polskiego Podróżnika, Warsztaty dla młodzieży z Kaszub, występują w Radio Gdańsk i na każdym kroku podpowiadają gdzie wyjechać, co zobaczyć i skąd czerpać pomysły na kolejne podróże po Polsce. 

Strona: www.ruszajwdroge.pl

Media

Audycja Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk o Gdyni i Małym Trójmieście Kaszubskim Ruszaj w Drogę!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież